इद पर्व २०१७ को उपलक्ष्यमा अवलोकन भ्रमण तथा बनभोज कार्यक्रमको आयोजना गरिने ।

0
42

nrna logo

१९ जुन, २०१७

मनोज बराल, ताबुक साउदी अरब ।
गैर आवासिय नेपाली संघ क्षेत्रिय समन्वय समिती ताबुकले मुस्लिम ध्रर्मालम्विहरूको महान चाड इद पर्वको छुट्टिलाइ समदुपयोग गरि ताबुक वरपरका स्थानहरूमा स्थलगत भ्रमण तथा बनभोज कार्यक्रम गर्ने भएको छ । विगत वर्षको इदमा जस्तै यो वर्ष पनि संस्थका जिम्मेवार पदाधिकारिहरू तयारीमा जुटिरहेका र भ्रमण जुन २५ तारिक ताबुकको मस्ना लगायत विभिन्न स्थानहरूको अवलोकन गरि सर्मामा पुगेर बनभोज कार्यक्रम हुने ताबुकबाट क्षेत्रिय सचिवले जानकारी दिनुभएको छ । साथै उक्त कार्यक्रममा सहभागी हुन चाहाने महानुभावहरुले तपसिलका नम्बरहरूमा सम्पर्क गरि थप जानकारी हासिल गर्न सकिनेछः

अर्जुन थापा 0544994328, बद्री बिमली 0543980255 तथा भक्त हमाल 0594200189

Print Friendly, PDF & Email

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here